Kot Kumaş Alanlar

Kot kumaş satın alanlar. 5 ons kot kumaş şirketi 6 ons kot kumaş şirketi 7 ons kot kumaş şirketi 8 ons kot kumaş şirketi 9 ons kot kumaş şirketi 10 ons kot kumaş şirketi 11 ons kot kumaş şirketi 12 ons kot kumaş şirketi 13 ons kot kumaş şirketi 14 ons kot kumaş şirketleri.

Kot parçası alanlar. 5,5 oz kot kumaş şirketleri 6 oz kot kumaş şirketleri 7 oz kot kumaş şirketleri 8 oz kot kumaş şirketleri 9 oz kot kumaş şirketleri 10 oz kot kumaş şirketleri 11 oz kot kumaş şirketleri 12 oz kot kumaş şirketleri 13 oz kot kumaş şirketleri 11,5 oz kot kumaş şirketleri 11,5 likralı kot kumaş satın alanlar.

PARTİ KOT KUMAŞ SATIN ALAN

8,5 ons likralı kot kumaş 7 ons likralı kot kumaş 9 ons likralı kot kumaş 11 ons likralı kot kumaş 12 ons likralı kot kumaş 13 ons likralı kot kumaş 14 ons likralı kot kumaş.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR.

5 ons denim kumaş fabrikası 6 ons denim kumaş fabrikası 7 ons denim kumaş fabrikası 8 ons denim kumaş fabrikası 9 ons denim kumaş fabrikası 10 ons denim kumaş fabrikası 11 ons denim kumaş fabrikası 12 ons denim kumaş fabrikası 13 ons denim kumaş fabrikası 14 ons denim kumaş fabrikası.

TOPTAN KUMAŞ ALANLAR

5 ons likralı denim kumaş 6 ons likralı denim kumaş ons likralı denim kumaş 8 ons likralı denim kumaş 9 ons likralı denim kumaş 10 ons likralı denim kumaş 11 ons likralı denim kumaş 12 ons likralı denim kumaş 13 ons likralı denim kumaş şirketleri.

Kumaş alanlar. Her türlü denim kumaşla tanışın.

Kot kumaş türü nedir?

Kot hangi kumaştan üretilir?

En iyi pantolon kumaşı nedir?

Kot kumaşı nasıl olmalı?

Kiloluk Kot Kumaş. Denim dünyadaki en popüler kumaştır ve bu malzemenin başlangıçta tekne yelkenleri yapmak için kullanılmasından son on yıllarda ana moda kumaşlardan biri haline gelmesidir.

kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş
kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş

Yıllar geçtikçe, kumaş onu daha esnek ve daha az sert hale getirmek için çalışıldı. Günümüzde pantolonlardan elbiselere kadar vücuda tam oturan denim giysiler görebiliyoruz.

Aşağıda mevcut denim kumaş türlerinin neler olduğunu ve kullanımlarının ne olduğunu öğrenin:

Ham kot

Bu kot türü hiçbir şekilde yıkanmamış veya işlem görmemiştir. Sert ve koyu renklidir ancak kullandıkça yumuşar ve ilk rengini kaybeder.

Esas olarak büyük beden ceketler ve kalın pantolonlar yapmak için kullanılır.

Organik kot

Bu denim %100 organik pamuktur, toksik lifler içermez, kumaşın pamuk ekiminden, böcek ilacı kullanımından, kumaşın işlenmesinden ve boyalardan tamamen sürdürülebilir süreç nedeniyle değeri daha yüksek olabilir.

Pantolon ceket, etek, mont ve hatta döşemelik yapmak için kullanılır.

İpek kot

kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş

Bu kumaş, ince ipek ve hafif kot ipliklerinden yapılmıştır. Silk, denimi bir sonraki seviyeye taşıyarak esneklik ve yumuşaklık katar.

Bol giysiler, etekler, gömlekler, elbiseler ve pantolonlar yapmak için kullanılır.

Viskon Polyester Kot

Kilo ile kot kumaş. Bu kumaş viskon polyester iplikten yapılmıştır, bu, metre başına 415 gram hafif, ince ve işlenmesi kolay bir kumaş üretir ve bu da kolay bir şekilde yapılmasını sağlar. Renkler yıkamaya ve ışık haslığına karşı oldukça dayanıklıdır.

KOT PARÇASI ALANLAR

Streç Denim

Vücuda uyum sağlaması, esnemesine izin veren bir kumaş olması, çok daha rahat olması ve hareket özgürlüğü sağlaması nedeniyle en popüler kot pantolonlardan biridir. Bu kumaş yüksek oranda pamuktan ve daha düşük oranda elastandan oluşur, bazı varyasyonlar ayrıca bir miktar polyester içerir.

Her türlü giysi yapımında kullanılır.

Parça Kot Kumaş

Geleneksel denimden daha uzun süre dayanan ve daha ağır bir bileşime sahip olan ancak ham denimden daha yumuşak olan renksiz dimi pamuklu bir kumaştır.

Şapka, çanta, pantolon ve şort yapımında kullanılır.

Kot

Denim üretiminin orijinal yöntemi olan karmaşık bir döner halka yöntemiyle üretilmiştir . Kumaş daha eski bir görünüme ve pürüzlü bir yüzeye sahiptir, ancak dokunması çok yumuşak ve çok dayanıklıdır. Spandeks ve polyester yüzdesini içeren bazı bileşimler vardır.

Her türlü giysi yapımında kullanılır.

kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş

Kumaş alan organik denim %100 organik pamuktan üretilmiştir. Organik denim, diğer organik kumaşlar gibi, Organik Ticaret Birliği (OTA) tarafından sürdürülebilir koşullar, doğal pestisitlerin kullanımı, toksik olmayan elyaf işleme, boyalar ve kumaş işleme ile ilgili katı kurallar altında düzenlenir. Bu güvenlik önlemleri nedeniyle, organik kottan yapılan ürünler normal kottan daha pahalı olma eğilimindedir.