Parti Kumaş Alanlar

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALIYORUM HEMEN ARARINIZ… 0536 336 43 43. Çevresel eylem söz konusu olduğunda, bireysel olarak olumlu bir etki yaratmanın en büyük yollarından biri, dünya dostu kumaşları seçmektir. Kumaş alanlar giysi üretimi ve giysilerimizi yıkarken açığa çıkan mikro lifler, çevreye ve su yollarımıza ciddi şekilde zarar veren, son derece kirletici iki faaliyettir. Üretim sırasında dünyaya etkisi daha az olan kumaşları, iyi yapılmış ve uzun ömürlü kumaşları ve artık ihtiyaç duyulmadığında biyolojik olarak kolayca parçalanabilen kumaşları seçerek bu etkilerin bazılarını atlatabiliriz. Aşağıda, en toprak dostu olandan en azına doğru sıralanan 3 kumaşı ve bunların üretimde, yaşamları boyunca ve ahirette sahip oldukları etkiyi özetledim.

Keten

kumaş alan parti kumaş alan parça kumaş alan spot kumaş alan stok kumaş alan telef kumaş alan kot kumaş alan gabardin kumaş alan
kumaş alan parti kumaş alan parça kumaş alan spot kumaş alan stok kumaş alan telef kumaş alan kot kumaş alan gabardin kumaş alan

Parti keten kumaş alanlar. Kenevirle aynı seviyede olan keten, geleneksel ve tarihsel olarak bugüne kadarki en iyi ve en sürdürülebilir kumaşlardan biri olmaya devam ediyor.

Keten bitkisinden yapılan keten üretimi, bitkinin tamamını kullanır ve en başından itibaren atıkları azaltır. Keten, pamuktan çok daha az su kullanılarak ve kimyasal gübre veya böcek ilacı kullanılmadan kolayca yetiştirilir ve hızlı bir şekilde yenilenebilir, bu da keten üretimini çok sürdürülebilir kılar (bu, suda ıslatma değil, çiy ile ıslatma veya enzim ıslatma kullanıldığında).

Bir kumaş alan olarak keten, en dayanıklı kumaşlardan biri olduğu için çok uzun bir ömre sahiptir. Yakın zamanda dirilişle birlikte, insanlar moda ayak izlerini azaltmanın yollarını aradıkça keten giysiler geri geliyor. Keten nefes alabilir, dayanıklı, hafif, emici, antimikrobiyal, doğal olarak güvelere dayanıklı ve serinletici olduğundan yaz günleri için mükemmeldir. Parti. Kot kumaş satın alanlar. Ayrıca gama radyasyonunu neredeyse yarı yarıya azaltarak bizi güneş radyasyonundan korur. Islandığında daha güçlü olan ve kenevir gibi kullandıkça daha yumuşak hale gelen tek kumaştır. Ayrıca, kenevir gibi, ketenden elde edilen mikro lifler de suda doğal olarak biyolojik olarak bozunacakları için sorun teşkil etmez.

Bambu (Rayon veya Viskon ile aynı)

Bambu bitkisinden elde edilen doğal bir elyaf olan bambu, dünya dostu kumaş sıralamasında hızla yükseliyor, ancak düşündüğümüz kadar temiz değil.

Kilo ile parça kumaş satan,kiloluk parça kumaş satanlar,kiloyla parça kumaş satan yerler,Astarlı şifon elbise dikimi,Şifon kumaş nasıl düzgün kesilir,Şifon Elbise dikimi,İngiliz dikişi,Şifon kumaştan neler yapılır,Şifon Gömlek dikimi,Şifon kumaştan Elbise Modelleri,Şifon DİKMENİN püf noktaları,

Spot kumaş alan firmalar. Bambu, dünyanın en hızlı büyüyen bitkilerinden biridir ve onu inanılmaz bir kaynak haline getirir. Büyümek için çok az su ve gübre veya böcek ilacı gerektirir. Buna rağmen, bambuyu kumaşa dönüştürme süreci, onu hepimizin sevdiği yumuşak kumaşa sokmak için kimyasal olarak çok yoğundur. Bambu elyaf üretimi oldukça fazla atık üretir (üretimden kaynaklanan tehlikeli atıkların %50’si geri alınamaz ve çevreye karışır). Ayrıca, kullandığımız bambuların çoğu Çin’den geldiği için, pestisit kullanımını düzenlemek zordur (birçok yetiştirici bunu çıktılarını en üst düzeye çıkarmak için kullanır, ancak her zaman beyan etmez), bu nedenle bambu suları bulanık olabilir ve her zaman düşündüğümüz kadar açık değildir.

KUMAŞ TÜRLERİ SATIN ALIYORUM

Kumaş parçası alanlar. Bambu, doğal olarak yüksek oranda ter emicidir ve nem emici olarak adlandırılan şeyde buharlaşma için deriden nemi çeker. Doğal olarak antibakteriyel veya UV direnci olduğu iddiaları net değil, çünkü onu bir elyaf haline getirme süreci bunu diskalifiye ediyor gibi görünüyor. Kumaşın kendisi inanılmaz derecede yumuşaktır ve cilt üzerinde harika bir his verir.

Kimyasal olarak yoğun üretimi nedeniyle bambu, düşündüğümüz kadar sürdürülebilir değildir ve biyolojik olarak parçalanabilmesine rağmen, doğal ve sentetik arasında kalan bir kumaş olarak kabul edilir. Sadece kompostunuzda değil, bir tesiste uygun şekilde geri dönüştürülmesi gerekir ve mikro lifler bambu ile ilgili bir endişe nedenidir. İşte bambu, suni ipek ve viskon hakkında daha fazla bilgi.

Pamuklu kumaş

Parça kumaş alan. Pamuk, giyim ve tekstilde kullanılan tüm kumaşların dörtte birini oluşturan, iyi bilinen, yüksek talep gören bir kumaştır.

Oldukça sürdürülemez bir süreçte, pamuk muazzam miktarda su (bir tişört için 700 galon, ki bu bir kişinin 2.5 yılda içtiği miktar kadar), pestisit (dünyadaki insektisit ve pestisitlerin %35’i) ve ekilebilir arazi. Organik pamuk kesinlikle daha iyi bir seçenektir, ancak ekin verimi zamanla düştüğü için genellikle daha fazla arazi gerektirir.

ucuz kamuflaj likralı kamuflaj su geçirmez kamuflaj askeri kumaş parça kamuflaj spot kamuflaj kilo fiyatı kiloluk kamuflaj kilo ile kamuflaj satan yerler
ucuz kamuflaj likralı kamuflaj su geçirmez kamuflaj askeri kumaş parça kamuflaj spot kamuflaj kilo fiyatı kiloluk kamuflaj kilo ile kamuflaj satan yerler

Ucuz kot kumaş. Mikro lifler büyük bir sorundur ve organik olmayan pamukta çamaşırlarımızı yıkarken su sistemlerimize ve çevremize sızmaya başlarlar. Organik pamuk eninde sonunda biyolojik olarak parçalanırken, çoğu pamuk, doğal olmayan boyalarla işlenmiş veya boyanmışsa tamamen biyolojik olarak parçalanabilir değildir.