Stok Kumaş Satın Alanlar

Stok kot kumaş satın alan stok penye satın alan firmalar toptan kumaş alanlar toplu kumaş alanlar ikinci kelite kumaş satın alanlar tekleme kalan kumaşları alanlar. Burada listelenen tüm türlerin, onlara farklı hisler, yumuşaklık ve doku vererek farklı şekillerde işlenebileceğini unutmayın. Kumaş alanlar en sevdiğiniz kumaş mağazasında bulabileceğiniz sentetik elyaf veya kumaş türlerinden birkaçı:

1. Polyester – bu, polietilen tereftalattan gelen bir malzemedir. Bu malzemenin güçlü, yumuşak olması ve kırışmaması gerekir.

2. Spandex – polyester-poliüretan kopolimerden yapılmıştır ve esneme özelliği, neden icat edildiğini gösterir. Kauçuğu taklit eder

gabardin kumaş alan ham gabardin kumaş alanlar gabardin gabardin ucuz gabardin parça gabardin alan ham gabardin alan.

3. Polivinil Klorür (PVC) – polyester kumaş satın alanlar plastik PVC ve poliüretandan (PU) yapılmış olmasına rağmen polyester elyaf ve plastikten yapılmıştır. Hafif ve lastiklidir ancak nefes alma kabiliyeti yoktur.

4. Polipropilen – aşınmalara direnen çok güçlü bir malzemedir. Güneşten solmaya, kokulara, lekelere ve statiklere karşı dirençli olduğu için dış mekan kullanımı için mükemmeldir. Bu malzeme aynı zamanda spor giyim, sırt çantaları ve benzeri ürünler için de uygundur.

5. Naylon – İyi örttüğü halde poliamidden yapılmıştır, hala güçlüdür, aşınmaya karşı dayanıklıdır ve oldukça esnek olabilir, ancak muhtemelen spandeks kadar esnek değildir. Hızlı kurur ve doğal liflerle iyi uyum sağlar.

6. Mikrofiber  kumaş alan yerler diğer sentetik elyaflardan yapılmış bu malzeme oldukça yumuşak ve dayanıklı olabilir. Çok sıkı bir dokuya sahiptir ve genellikle rüzgarın, yağmurun ve soğuğun vücudunuza ulaşmasını engeller.

7. Akrilik – Akrilonitril adı verilen bir petrokimyasaldan yapılmıştır ve bu zayıflığın yanı sıra oldukça kolay bir şekilde haplanabilir. Bu malzeme, suyu emmeden yünün sıcaklığına ve yumuşaklığına sahiptir.

Sentetik kumaş ne demek,Sentetik kumaş hangi kumaştır,Sentetik ve polyester aynı mı,Sentetik kumaş sağlıklı mı,
Sentetik kumaş ne demek,Sentetik kumaş hangi kumaştır,Sentetik ve polyester aynı mı,Sentetik kumaş sağlıklı mı,

Parça kumaş satın alanlar. Bunlar, karşılaşacağınız sentetik elyaf veya kumaş türlerinden sadece birkaçı. Yapılarında kullanılan kimyasallar farklı olabilir ama hepsinin kaynağı aynı: petrol.

Ayrıca, sentetik kumaşlar temel olarak plastikten yapılır ve plastik ısıyı sevmez. Bu giyim malzemelerinin yüksek sıcaklıklarda kurutulması erimelerine neden olacaktır.

1. Akrilik- zaten bildiğiniz bir kumaş

2. Buklet- örülebilen gevşek bir dokuma malzemesi. Hacimli bir malzemedir ve takım elbise için kullanılır. Polyester ve diğer elyaflardan yapılmıştır ve farklı takım elbise yapımında kullanılır.

3. Krepon- gerçekten iyi örtebilen yumuşak bir malzeme. Kimyasal olarak kıvrılmış ipliklerden yapılır ve genellikle bluz ve gece kıyafetleri yapmak için kullanılır.

4. Kırışık Kumaş- pileli görünüm ismine katkıda bulunan şeydir, ancak kırışık, sert dokuyu durdurmak için hiçbir şey yapmaz. yarı transparan bir kumaş olup abiye giyimde kullanılır.

5. Flok baskı kumaş alanlar desenli görünümünü oluşturmak için kısa elyaf tutamları ve a=tutkallar kullanan orta ağırlıkta bir malzeme. Temizlenmesi için elde yıkanması veya kuru temizleme yapılması gerekir ve elbiselerde, ceketlerde ve gece kıyafetlerinde bulunur.

6. Jakarlı malzemeler- bu, karmaşık dokuma tasarımlarla birlikte gelen orta ila ağır ağırlıkta bir malzemedir. Tasarımlar mükemmel ve malzeme ceketlerde, takım elbiselerde, elbiselerde, eteklerde ve daha fazlasında bulunabilir.

gabardin kumaş alan ham gabardin kumaş alanlar gabardin gabardin ucuz gabardin parça gabardin alan ham gabardin alan parça gabardin alan likralı gabardin
gabardin kumaş alan ham gabardin kumaş alanlar gabardin gabardin ucuz gabardin parça gabardin alan ham gabardin alan parça gabardin alan likralı gabardin

7. Dantel kumaş alan dantel danteldir ve hangi elyaf kullanılırsa kullanılsın çok dekoratif bir kumaştır. Resmi önlüklerde veya özel etkinlik elbiselerinde çarpıcı görünümler oluşturmak için tığ işi, işlemeli ve dikilebilir ve kullanılabilen şeffaf bir malzemedir.

Bir yanıt yazın