Top Kumaş Alanlar

Kumaş alanlar . Gömleklik Kumaş satın alanlar, Eteklik kumaş alan yerler, Montluk kumaş alanlar Atletlik kumaş satın alanlar, İçlik kumaş alanlar, Yazmalık kumaş alanlar, Başörtü kumaşı satın alan, Pantolonluk kumaş alanlar, Ceketlik kumaş satın alan firmalar, Eşofman kumaşı satın alanlar, Kabanlık kumaş alanlar, Takım elbise kumaşı satın alan yerler, Bayan kumaşları alanlar, Çocuk kumaşları alanlar.

Seri sonu viskon kumaşları alanlar seri sonları ham kumaşları satın alanlar tekstil kumaşlarında atkı ipliği olarak kullanılan elastik özlü iplikler, esneme ve toparlanma, rahatlık ve esneklik özellikleri nedeniyle son on yılda büyük önem kazanmıştır. Teknolojik ilerleme, çift özlü iplik üretimini mümkün kıldı. Çift özlü iplikler, dayanıklılığa katkıda bulunan filament ve kumaşlara esneklik sağlayan poliüretan esaslı elastandan oluşur. Parti kumaş satın alanlar. Böylece hem filament hem de elastan özellikleri aynı anda denim performansı üzerinde büyük etkiye sahiptir.

Kumaş alınır KUMAŞ ALANLAR www.kumas.org PARTİ KUMAŞ ALANLAR SPOT KUMAŞ ALANLAR

Parti kumaş satın alanlar. Bu çalışmanın temel amacı, filament inceliği ve elastan çekiminin denim kumaşın kopma kuvveti, kopma uzaması, yırtılma kuvveti, dikey elastik geri kazanım, nem yönetimi yani fitilleme hızı ve su emme özellikleri gibi performansları üzerindeki etkisini elde etmektir. O esnada, Farklı filament inceliklerine ve %100 pamuk ipliğine sahip filament özlü iplikler de denimlerin atkıları olarak istatistiksel olarak farklılıkları araştırmak için kullanılmıştır. Filament inceliği ve elastan çekiminin, su emme hariç, denim kumaşların incelenen tüm performansları üzerinde istatistiksel olarak anlamlı bir etkiye sahip olduğu bulundu.

SPOT KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Bu çalışma, Hanji denim kumaşını kombinasyon ipliği veya kağıt ipliği ve özlü iplik ile atkı olarak 1:1 oranında geliştirmeyi amaçlamaktadır. Atkı ipliği için kimyasal indigo ve doğal indigo boyar maddeler kullanılmıştır. Çalışmada dört çeşit kağıt ipliği ve sekiz çeşit denim kumaş geliştirildi. Ayrıca, çalışma, geliştirilen kağıt ipliklerinin, denim kumaşlarının ve mevcut denim kumaşların özelliklerini test etti. İpliklerin fiziksel özellikleri ile ilgili olarak kağıt ipliği daha düşük bir kopma gerilimi, ancak nispeten yüksek bir kopma gerilimi gösterdi ve hiçbir yüzey havlaması olmadan stabil bir yapı olarak kaldı. Kumaş alımı yapanlar kombinasyon ipliği dokuma kabiliyetini geliştirdi ve sabit bir yapı formuna sahipti. Geliştirilen denim kumaşlarının ortaya çıkan fiziksel özelliklerinde, düşük görünür özgül ağırlıkları vardı, yıkama ve kurutmada boyut değişikliğinde stabilite, yıkamaya karşı renk haslığı açısından daha yüksek bir ticarileştirme şansı, orta derecede gerilebilirlik, benzer bir kurutma hızı ve mevcut denim kumaşlara kıyasla daha hızlı bir emilim hızı. Çalışma, genel olarak denim kumaşlarının mükemmel hızı, kuruma hızı ve düşük özgül ağırlığı ile serin özelliklere sahip olması nedeniyle denim kumaşlarının yaz ürünü geliştirme için iyi bir aday malzeme olduğunu öne sürüyor.

Tanıtım

kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş
kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş

Parti Denim kumaş, çözgü, 7-20 Ne pamuk ipliği (indigo vat boyama) ve atkı, ağartılmamış iplik kullanılarak 2:1 veya 3:1 dimi doku oranlarında %100 dokunmuş pamuklu veya birleşik kumaş olarak tanımlanır. 10-15 Ne. Denim kumaşın bir yüzeyi mavi renk gösterirken iç renk sadece beyaz renk ailesini gösterir. Son zamanlarda, mavi seri üretime, dokuma desenleri daha çeşitli hale gelen diğer renkler eşlik ediyor. Şu anda, denim kumaş denim jean pantolonlarla sınırlı değildir, aynı zamanda yetişkin giyimi ve çocuk giyiminde her yaştan ve cinsiyetten olanlar arasında yaygın olarak kullanılmaktadır (Kim ve diğerleri). Buna ek olarak, denim kumaş çeşitli başka uygulamalarda da kullanılmaktadır.

KUMAŞ ALIMI YAPAN

İnsan derisi, vücut hareketleriyle büyük ölçüde esneme yeteneğine sahiptir. Genellikle bir kullanıcı aynı tavrı giyiminden de görmeyi bekler (Özdil 2008 ).). Ancak denim kumaş, gerilebilir elyaf bileşeni olmadığı için buruşmaktadır. Diğer dokuma kumaşlara göre ağır bir kumaştır. Ağartılmamış atkı rulosu kullanmak yerine, kırışıkları önlemenin bir yolu olarak denim kumaşa başarılı bir gerilebilirlik kazandırmanın bir yolu, sırayla pamuk ipliği ve spandeks ipliği kullanmak veya ikinci bir yol, bir pamuk/polyester kullanmaktır.

TOP KUMAŞ ALIMI YAPANLAR

Kumaş alınır KUMAŞ ALANLAR www.kumas.org PARTİ KUMAŞ ALANLAR SPOT KUMAŞ ALANLAR

Bununla birlikte, sırayla pamuk ipliği ve elastan ipliği kullanan denim kumaş satın alan nispeten iyi bir gerilebilirliğe sahip olsa da, elastan ipliğinin pamuk ipliğine kıyasla ince boyutlu bir iplik olması nedeniyle denim kumaşın düzgün olmayan yüzeyi nedeniyle sorunlar olmuştur. Ek olarak, pamuk/polyester karışımlı eğrilmiş iplik durumunda, tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak için streç ve kumaş hafif iyileştirmesinin gerekli olduğu bulunmuştur. Son günlerde ). Özlü iplik, öz iplik olarak spandeks içerdiğinden ve pamuk ipliği ile sarıldığından, pamuk hissi ile gerilebilirliğe sahiptir.

Bir yanıt yazın