Nevresimlik Nedir? Çarşaflık Kumaş Parça Satın Alanlar

Renkler ve baskılar açısından ekonomik kumaş çok geniştir

Kumaş alanlar yatak çarşafları, makul bir fiyata son derece geniş kumaşlar için mükemmel bir kaynaktır  web Siteleri, kağıt satın alacağınız yerde ölçek bulmak için harika bir kaynaktır. Ev dekorasyon ihtiyaçlarınız için iyi sonuç veren çeşitli renk ve baskılarda kağıtlar da mevcuttur.

Kilo İle Çarşaflar yatak ölçülerinden daha uzun ve daha geniş olduğu için, çoğu zaman yorgan örtüsü ikiz için çift çarşaf kullanabilirsiniz  çünkü çarşafın yatağı katlamak için ekstra bir uzunluğu ve genişliği vardır.

Son projelerimden birinde, mağaza yaklaşık  13 inç ikiz yatak etek teklif ederken, her biri tutan çift kişilik bir yatak odasında 33 yatak için özel etek yapabildim. Tam olarak aynı kumaş ve kağıt.

Kiloluk Nevresim. Çocuğunuz varsa lekeli ikiz yapraklarınız var mı? Oje ve marker yaprakları nadiren yıkadığından, yaprakların lekesiz alanını bez olarak kullanın. Olasılıklar, lekeli bir takımdaki çarşaflardan sadece bir tanesidir yastıklar yatak etekleri ve perdeler gibi yatak odası aksesuarları için kumaş olarak başka bir çarşaf kullanın. Çarşaflar, perdelerin, yatak eteklerinin ve yastıkların her rengini almanın ekonomik bir yoludur ve meleklerin ve aksesuarların odaya canlılık katmasını sağlar.

KUMAŞ ÇEŞİTLERİ SATIN ALINIR… 0536 336 43 43

Yastık çantalarını tekstil kaynağı olarak hatırlayın. Yastık kılıfları kolaylıkla yastıklara, perdelere veya süslemelere dönüşebilir ve mükemmel uyumlu renge sahip olduğunuz için renkleri konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Yaprakların üzerindeki iplik sayısı, yaprakların kalitesinin bir göstergesidir. Yüz iplik numaralı kağıt, iplik numaralı yüz iplikli kağıttan daha kaliteli ve daha dayanıklı olacaktır. Bu, 200 iplik numaralı tabakanın kullanılamayacağı anlamına gelmez.

Kilo ile Çarşaflar, ev dekorasyonunda veya yatak takımlarında genellikle diğer birçok öğeyle eşleşen çok çeşitli renk ve baskılarda mevcuttur.

Kumaşınız varsa, bir rengi eşleştirmeye ya da almaya çalışacaksınız, ardından bir parça kumaştan mağazaya yanınızda götüreceksiniz.

Yaprakları kumaş olarak kullanmak için ipuçları

Sayfaları düzenlemeden önce kullanmayacağınız paspasları çıkarın. Kağıdın üst kenarının çıkarılması kağıdın uzunluğunu yaklaşık 2 inç uzatır. İşlenmemiş kenarlar ufalanmaya meyilli ise, ön-daraltma işleminden önce dikişi takın, ardından çıkarılan kenarın altından geçen kısmı not edin. Kesitler aynı yaprak üzerinde 1/4 “den 1 1/2” e çevrildi, kenarı sarıldığında olduğu gibi düz tutmak için, katlama çizgisine giren bölümü kestim. Dokuyu sağlam bırakarak, altına eşit şekilde dönüştürülmüş tabakalar.

Kilo kumaş fiyatları. Kapak dikişini çıkarma, dikişleri çıkarmak ve dikiş makinesi gerginliğini izlemek için bir riperin nasıl kullanılacağını denemek için iyi bir zamandır. Çoğu kağıtta dikiş şeklini çıkardım ve dikiş makinesinin gerginliğinin tam olarak dengelenmediğini ve bu nedenle kağıdın diğer tarafındaki dikişlerin çıkarılmasını kolaylaştırdığını gördüm.

Yaprakları kumaş olarak kullanmadan önce mutlaka düzeltin.

Ön küçültme ayrıca, kağıtları önceden büzmeden önce istenmeyen sütürleri çıkardığınızda mevcut olabilecek çoğu iğne izini / deliği de ortadan kaldırır.

Tüm kırışıklıkları gidermek için ön büzme işleminden sonra yapraklara bastırın.

Kesmeden önce iki kez ölçün.

Kilo ile parça kumaş satanlar. Uzun kumaşların kesimi hedeften çıkabilir. “Kumaşı” kontrol altında tutmak için gerektiği kadar zaman ayırın, işaretleyin ve sabitleyin. Sayfaların tüm kenarlarında kenarları vardır. Yatakta etekleri yaparken dar etek ucu kullanmayı seçtim, bu yüzden dar etek ucu çıkarmadım. Laminatları küçültmeden önce geniş üst kenarı çıkardım.

Kiloyla çarşaflık kumaş. Orijinal üst kenar, orijinal yan kenarlardan sonra dikildiğinden, bu, üst kenarın yan etekle kesiştiği yerde kenarın küçük bir kısmının çıkarılmasını gerektirdi. İşlenmemiş kenarlar patlamaya eğilimli ise, ön daraltma işleminden önce dikişi takın.

Yatak çarşaflarını kumaş olarak kullanmak için önerilen projeler:

Yatak çarşafları banyo perdelerine ve daha fazlasına dönüşür.

Bir yanıt yazın