Parça Kumaş Alanlar Kumaş Parçası ALINIR

Gabardin kumaş

Gabardin kumaş alanlar palto, üniforma, takım elbise, rüzgarlık, pantolon ve diğer kıyafetleri yapmak için kullanılan sağlam, sıkı dokunmuş bir kumaştır. Kamgarn yün orijinal kumaş yapmak için kullanıldı, bazen pamukla karıştırıldı ve dokumadan önce lanolin kullanılarak su geçirmez hale getirildi.

Elyaf saf pamuk, dokulu polyester veya hatta bir karışım olabilir. Gabardin kumaş yüzünde belirgin bir eğik kaburga ve arkada pürüzsüz bir yüzeye sahip, çözgü yüzlü dik veya düzenli dimi dokuma olarak dokunmaktadır. Her zaman atkı ipliğinden çok daha fazla çözgüye sahiptir. Sıkı dokunmuş ve suya dayanıklıdır ancak lastikli kumaşlardan daha rahattır.

Gabardin kumaşın tarihi

Penye kumaş alınır parça penye kumaş alınır toptan penye kumaş alan kumas.org
Penye kumaş alınır parça penye kumaş alınır toptan penye kumaş alan kumas.org

Parça kumaş alanlar. Gabardin kelimesi en azından 15. yüzyıldan sonra, belirli bir giysi parçası olan, ancak genellikle öne açılan bir tür uzun cüppeyi belirtmek için kullanılır. 16. yüzyılda fakirlerin dış giyimi için kullanılmış ve daha sonra yağmurluk veya koruyucu duman frak olarak anılacaktır.

Gabardin kumaşın özellikleri

Bence. Gabardin kumaş sıkı dokunmuş çözgü yüzlü dimi dokuma bir kumaştır.

Parça kot kumaş alanlar Çözgü yüzlü kumaşın yüzeyi, dolgu veya çapraz ipliklerden daha fazla çözgü veya uzunlamasına ipliklere sahiptir.

Gabardin kumaşın üretim süreci

Gabardin kumaş satın alanlar sert veya net bir apreye sahip güçlü ve dayanıklı bir kumaştır. Boyutlandırma ve kesme, fırlatılan yüzey liflerini, tüyleri ve tüyleri ortadan kaldırır ve iplik ve dokuma tezgahı yapılarını görünür kılar. Gabardin çeşitli lif türleri, ağırlıkları ve özelliklerinde mevcuttur. Gabardin kumaşı genellikle yünden yapılır. En kaliteli gabardin çift katlı sürekli ipliğin yanı sıra tek genişletilmiş iplik, çift katlı ve tek yün ipliği kullanır. Daha kaliteli kumaşlar bile güzel bir damla ile daha yumuşaktır. Parça kumaş satın alanlar. Alt kumaşlar sert, pürüzlü ve serttir.

Kumaş alınır KUMAŞ ALANLAR www.kumas.org PARTİ KUMAŞ ALANLAR SPOT KUMAŞ ALANLAR

Çift katlı dayanıklı iplik, çözgü birleştirilmiş yapı ve kumaşın sert bitişi, uzun ömürlü ve dayanıklı kumaş üretir. Tüm yün, yün ve sentetik karışımlarda ve ağırlıklara uygun çok ağır giysiler için bir ortamda akriliklerde mevcuttur. Pamuktan yapılmıştır veya ipek güçlüdür, kompakttır ve zariftir ancak çok yaygın değildir. Ayrıca yüzde 100 dokulu polyester veya pamuk-polyester karışımı olabilir. Pamuklu ve dokulu polyester gabardinler genellikle sol 2 × 2 tüp dokuma ile yapılır.

Gabardin Uygulamaları

Parti Gabardin kumaş erkek giyiminde, kadın pantolonlarında, ceket ve takım elbiselerinde, üniformalarda, eteklerde, yağmurluklarda ve tüm hava sürüş alışkanlıklarında, eteklerde, kabanlarda, spor giyimde, şapkalarda ve kumaş ayakkabılarda kullanılmaktadır. Parça şifon alanlar. Hafif gabardin spor giyim ve elbiseler için kullanılırken, ağır gabardin pantolon ve daha özel takım elbiseler için kullanılır. Ütüleme veya ekstra basınç uygulama sırasında aşırı aşınma veya fazla çalışma kumaşta bir parlaklık yaratabilir.

Gabardin kumaşın bakım süreci

kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş
kot kumaş alanlar parti kot kumaş alanlar spot kot kumaş alanlar stok kot kumaş alanlar kot kumaş alımı yapan 1a kot kumaş satanlar kilo ile kot kumaş

Parti Gabardin kumaşlar genellikle makinede yıkanmaz. Yünün kuru temizlemesi tavsiye edilir. Yıkanabilenler elde ve 40 derece ve daha düşük sıcaklıkta yıkanmalıdır. Pamuk, yünden daha yüksek bir sıcaklıkta yıkanır. Yünden yapılan gabardinlere karşı daha duyarlı olmalısınız. Çok parlak olmaması için ütü bezi düşük sıcaklıklarda kullanılmalıdır. Sentetik liflerden yapılan gabardin ısıya daha duyarlıdır.

Bir yanıt yazın